KULLANIM KOŞULLARI


YASAL UYARI

İdea Hukuk Bürosu web sitesinde bulunan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı verilmiştir ve yer alan bilgiler reklam amaçlı bilgiler değildir.

İdea Hukuk Bürosu’nun web sitesindeki materyallerden, gönderilen emaillerden veya diğer elektronik iletişim bilgilerinden faydalanmak bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Web sitimiz, İdea Hukuk Bürosu veya avukatları ile iletişimi sağlamaktadır fakat gönderilen mesajlar ve iletiler gizli veya özel olarak nitelendirilmemektedir. Bu web sitesinde makaleler ve diğer yayınların yayımı kendi tarihi itibariyle geçerli olup, mutlaka mevcut yasa ve yönetmeliklere yansıtmaz. İdea Hukuk Bürosu erişen veya bu sitede yer alan bilgilere dayanarak doğabilecek zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. İdea Hukuk Bürosu, İdea Hukuk Bürosu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak doğabilecek zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. İdea Hukuk Bürosu bu vesile ile açıkça yürürlükteki yasa ile, bu tür bilgilerin temelinde, müşteri veya diğer okuyucular tarafından yapılan eylemleri veya ihmalleri ile ilgili her türlü sorumluluk izin verdiği ölçüde, reddeder.

EMAIL YASAL UYARISI

İdea Hukuk Bürosu tarafından mesaj ve ek içeren bir email aldıysanız, sadece muhatap kullanımı içindir ve hukuken ve gizli bilgiler içerebilir. Mesaj okuyucunun amaçlanan alıcının veya bir çalışanın veya alıcıya mesaj vermek için sorumlu vekili değilse, yaygınlaştırılması, dağıtımı, kopyalanması veya diğerkullanımının kesinlikle yasak olduğu bildirilir.

Eğer yanlışlıkla bir email aldıysanız, iletiye yanıt vererek gönderen kişiye derhal bildiriniz ve bilgisayarınızdaki emaili ve tüm ekleri silmenizi lütfen rica ederiz. bir email ve eklerini virüslerden arınmış olmasını sağlamak için gerekli tüm önlemlerin alınmasına rağmen, İdea Hukuk Bürosu virüsler açısından herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir, lütfen unutmayınız. Emaili ve / veya eki (varsa) virüs için tarayın.

İdea Hukuk Bürosu bu web sitesini sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu web sitesini gerekse bu web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. İdea Hukuk Bürosu bu web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, İdea Hukuk Bürosu doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. İdea Hukuk Bürosu bu web sitesinin, sunucularının veya İdea Hukuk Bürosu ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, İdea Hukuk Bürosu veya yan kuruluşları bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Bu web sitesinden bağ verilmiş bulunan ve İdea Hukuk Bürosu yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair İdea Hukuk Bürosu herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.

Saygılarımızla


Copyright © 2015 WebteBEN / All rights reserved.